Biuro Pośrednictwa i Usług 'A & Z GORTADT' - Zbigniew Gortadt powstało w 1991 roku. Działa w dwóch branżach - obrót nieruchomościami (Licencja nr 1136) oraz pośrednictwo ubezpieczeniowe (Licencja PUNU nr 13902/96). W obu tych gałęziach jesteśmy najdłużej działającą firmą w Mielcu. Jako biuro obrotu nieruchomościami pośredniczymy w kupnie i sprzedaży mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych, głównie na terenie powiatu mieleckiego.
Współpracując z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewniamy naszym klientom solidną ochronę ubezpieczeniową, możliwość wyboru zakładu ubezpieczeń oferując jednocześnie najniższe składki. Nasze atuty to doświadczona i kompetentna załoga, miła i szybka obsługa, pełna komputeryzacja.

Zbigniew Gortadt

Szanowni Państwo, zakończyliśmy już pracę hybrydową i znów jesteśmy do Państwa dyspozycji odponiedziałku do piątku. Od 01 sierpnia 2023 ulegają zmianie godziny obsługi klientów. Biuro będzie czynne od godziny 08:00 do 16:00. Oczywiście nadal polecamy kontakt telefoniczny bądź mailowy, co znacznie przyspiesza i ułatwia zawieranie ubezpieczeń. Nasi specjaliści sprawdzą składki ubezpieczeniowe we wszystkich zakładach ubezpieczeń z którymi współpracujemy i przedstawią Państwu pełną ofertę. Prosimy pamiętać, że otrzymana oferta bezpośrednio z zakładu ubezpieczeń może nie zawierać wszystkich zniżek, które my jako agencja możemy udzielić. Jeśli wysokość składki zaproponowana przez dotychczasowego ubezpieczyciela nie zadowala Państwa, możemy znaleźć korzystniejszą ofertę zarówno w OC jak i w AC.

Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Chrońmy siebie i innych.
Telefony do biura: 660-025-011, 698-769-680, (17)585-33-66, 602-739-263. E-mail: ubezpieczenia@biznes.mielec.pl

NASZE BIURO

Dojazd do naszej siedziby